ORGANIZACJA JARMARKU

Kilka informacji na temat organizacji Jarmarku Rzeczy Ładnych .

- wszystkie potrzebne informacje, cennik, kwestie organizacyjne znajdują się w regulaminie i informacjach zawartych na stronie.
Czytajmy i szanujmy swój czas, nie zadając pytań, na które odpowiedź jest w tych tekstach.

Jeżeli jest problem techniczny lub informacji nie ma - wtedy zapraszamy do kontaktu.
JEDYNYM kontaktem jest korespondencja mailowa, do której zawsze można wrócić. Nie jesteśmy w stanie 'z głowy', przez telefon udzielić każdej informacji, szczególnie na pytanie - które miejsca są jeszcze wolne....


- prosimy o używanie jednego maila, który jest podany w zgłoszeniu oraz o  ciągłość korespondencji, unikniemy wtedy bałaganu i zgubionych maili. W przypadku braku potwierdzenia po trzech dniach - prosimy kontakt, bo albo poczta nie zadziałała albo są nieczytelne dane


Kolejność załatwiania formalności : 

1. przysłanie zgłoszenia (nowe osoby przysyłają również zdjęcia poglądowe swoich prac)
2. potwierdzenie zgłoszenia
3. wpłata na konto (do trzech dni)
4. ostateczne potwierdzenie i faktura
Proszę nie przysyłać opłaty jako pierwszej, bo to nie przyspieszy formalności, ale bardzo je skomplikuje.

- od chwili załatwienia wszystkich formalności - informacja o wystawcach trafia na stronę jarmarkową i promujemy ją na stronach Facebookowych i w informacjach

- od XIX edycji obowiązuje zgłoszenie formularzem internetowym. Mamy nadzieję, że szybko uda się nauczyć obsługi.


- jarmarki nigdy nie miały być imprezami masowymi i bardzo dbamy o ich kameralny charakter - w związku z tym jest ograniczona ilość miejsc wystawowych.


- głównym kryterium kwalifikacyjnym jest oferowana twórczość - przyjmujemy osoby, które wystawiają rękodzieło artystyczne, a zaraz potem szybkość zgłoszenia i opłaty.
Od edycji XXIII pierwszeństwo mają osoby prowadzące własną działalność gospodarczą oraz najbardziej będziemy preferować osoby ze Śląska, co ułatwi klientom powrót do wybranych wystawców, w ciągu roku.
Regulamin zakłada trzy dni na wpłynięcie opłaty i jeżeli się nie pojawi, a są kolejne zgłoszenia na dane miejsce wtedy, zgodnie z regulaminem, pierwsza rezerwacja traci ważność.
Nie możemy jej utrzymywać w nieskończoność, ponieważ doświadczenie mówi, że nie zawsze przysłanie zgłoszenia wiąże się z udziałem w imprezie.
Nie chcemy też być niestosownie natrętni przypominając o płatnościach.

- zamknięcie listy oznacza, że wszystkie stoiska są zajęte i nie da się już nikogo więcej 'dostawić'

- po zamknięciu listy uruchamiamy listę rezerwową, na wypadek gdyby ktoś zrezygnował. Wysyłamy wtedy informacje i również ważna jest szybkość odpowiedzi.

- Jarmark Rzeczy Ładnych przeznaczony jest przede wszystkim dla krajowych (a szczególnie śląskich) wystawców prezentujących swoje ręcznie zrobione prace. Na tych samych stoiskach jest możliwość sprzedaży materiałów i narzędzi do twórczości.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza